Yılbaşı Hediyesi Fikirleri! | Kraliçe Kadın

Yılbaşı Hediyesi Fikirleri!

yilbaşı
Paylaş
 

Yavaş yavaş bizimde bir geleneğimiz haline dönüşen ve kutlamaya başladığımız yılbaşlarında  sadece içip eğlenmek yerine arkadaşlarınıza saat 00.00 iken  sarılıp onlara unutamayacakları hediyeler vermen çok güzel olacaktır. Seçeceğin hediyeler ona özel olmalı ve stiliyle bire bir uyuşmalıdır. Hediye seçerken göze hoş gelmesinden ziyade, arkadaşlarının stiline uyan parçaları seçmelisiniz. Bu gerçektende verilmesi çok zor bir karar ve üzerinde günlerce bile düşünebilirsiniz, amacımda bu konuda size yardımcı olmak. Nasıl mı peki?

Yılbaşı Hediyesi

Yılbaşı Hediyesi

İş Yerindeki Arkadaşlar İçin Yılbaşı Hediyesi

Bayanlara Yılbaşı Hediyesi Seçimi

Nereye giderseniz gidin iş yerindeki kadınların büyük bir çoğunluğu yoğun iş temposunun vermiş olduğu yorgunluk yüzünden detaylı makyaj yapacak zamanı bulamamaktadır. Bunun içindir ki kadınlar kullanması basit ve etkili olan ürünleri ve yolları seçerler. Bunlar ise Parfüm, kırmızı ruj, eğer uygun bir ofis ortamı varsa isme özel bonsai ağaçları, son yıllarda trend olan isme özel minyatür bahçeler sizi kurtaracaktır.

Sporla ilgilenen arkadaşlar için Yılbaşı Hediyesi

Genelde sporla ilgilinen bayanlar fazla makyaj yapmayı seçmediği için krem, nemlendirici, hafif ve doğal yapıdaki ürünler sevinmelerini sağlayacaktır. Bu yıl trend haline gelen nude rujlar, çoğunlukla bu tür kadınların ilgisini çeker ve favorileri arasındadır.

Rock’ cı arkadaşa Yılbaşı Hediyesi

Bir Rock müzik hayranı için en can alıcı hediye tabiki de konser bileti veya orjinal albümden başka birşey olamaz diye düşünüyorum. özellikle de orjinal albüm veya cd aldığınızda arkadaşınız artık o müzikleri her dinlediğinde sizi düşünecektir. Ve Bu yeterde artar.

yilbaşı2

Narin & Kokoş Arkadaş için Yılbaşı Hediyesi

Süslü bir Bayana hediye olarak makyaj malzemesi almak hüsranla sonuçlanabilir. Çünkü alacağınız ürün Büyük bir ihtimalle kendisinde vardır ve iddiasına girerim çantasından bile çıkarıp gösterebilir. Bunun yerine kendisine sahip olmadığı ve ya istediği bir ayakkabıyı alabilirsiniz. Nede olsa hiçbir kadın buna burun kıvıramaz

 

Bu yazı 1950 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

  1. burcu diyor ki:

    Arkadasim için parfum alacagim… umarim beğenir

  2. Mehmet diyor ki:

    Bana al bana :) ben kesin beğenirim :)

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

yazar kafe
Bumerang - Yazarkafe